S.S.S

Vodafone FreeZone; yalnızca bir tarife, paket ya da kampanyadan ibaret değildir. 25 yaş ve altında bulunan bireysel hat sahiplerine katılım fırsatı sunan bir kulüptür. Vodafone FreeZone’a katılmak için öncelikle aktif bir Vodafone hattına sahip olmalısınız. Daha sonrasında ise en önemli husus, yaş kriteridir. 25 yaşında ve 25 yaşın altında olan herkes bu kulübe katılabilir.

Metro Ethernet kampanyalarından kurumsal M2M aboneleri yararlanabilir.

Pasaport ve Her şey dahil pasaport dünya tarifeleri ile günlük bir ücretlendirme üzerinden tarifelerinizi yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Vodagraf ile dijital ortamlarda sakladığınız çeşitli boyutlardaki fotoğraflarınızı kağıda bastırabilir ve ödemesini Vodafone faturanıza ek ödemelerle gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone ve Fujifilm işbirliği ile oluşturulan Vodagraf ürün paketini Vodafone Online Mağaza’dan satın aldıktan sonra, Fujibas mobil uygulaması üzerinden seçtiğiniz fotoğrafların baskısını talep edebilir ve adresinize ücretsiz olarak getirtebilirsiniz.

Evet. Vodagraf ürününü şu an için yalnızca faturalı müşterilerimiz, faturalarına ek ödemelerle sipariş edebilirler.

Vodafone Teknolojide Engel Yok Kampanyası kapsamında, Vodafone faturalı hat sahibi olan mevcut müşterilerimiz, hali hazırdaki limit puanları dâhilinde, engellilik raporunun refarans numarasını ibraz etmeleri halinde, stokta bulunan seçili cihazları indirimle ve 12 aylık taahhütlü olarak satın alabilirler.

Kontratlı Teklif ürünlerinin fiyatlarına KDV dahildir.

SİZE NASILYARDIMCI
OALBİLİRİZ?

Hemen bizimle iletişime geçin.