Vodafone Evde internet ile Fiber Hızında Bağlantı

Fiber optik, çok hassas bir şekilde üretilen saf bir cam ip üzerinden ışığın iletilmesi prensibi ile çalışan sisteme verilen addır. Fiber internet ise optik kablolar kullanılarak verilerin ışık hızı ile taşınması teknolojisidir. Bu teknoloji, normal telefon hatlarına oranla çok daha stabil bir çalışma sağlamaktadır. Kısacası fiber internet çok daha hızlı bir hizmettir. Eğer internete yüksek hızlarda ve sorunsuz bir şekilde bağlanmak istiyorsanız Vodafone hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone fibermax hizmeti, Vodafone’un kendi fiber altyapısını kullanarak sunduğu 1000 Mbps’e varan hızlarda sunulan internet bağlantısı şeklidir. Herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duyulmadan abone olunabilen bu hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alanında uzman onlarca personelimiz ile yaşadığınız Vodafone Fiber deneyimini en üst seviyelere çıkarabilmek için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Üstün hız ve teknik servis deneyimleriyle artık siz de bir Vodafone Fiber’li olmak için hazırsınız.

Neden Mi Vodafone Fiber Net?

1000 MBPS'e Kadar Fiber İnternet!
Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri
Hızlı Saha Ekibi!
Bütçe Dostu Fiyatlar!
AKN'siz Paketler!
Esnek Tarife Seçenekleri!

Vodafone Evde internet

  • Altyapınıza göre “ADSL, VDSL veya Fiber” internet tarifelerimizden faydalanabilirsiniz.
  • 1 veya 2 yıllık tahhütler ile akıl almaz fırsatlardan hemen faydalanın.
  • Hızlı teknik servis ağımız ile sorunlarınız saatler dakikalar içerisnde çözülsün.
  • Merak etemeyin tarifelerimiz içerisinde size hitap eden bir tarifemiz mutlaka vardır. Her bütçeye uygun kullanıcı dostu tarifelerimizden hemen faydalanın.

Fiber Altyapımızı Her Geçen Gün Genişletiyoruz!

S.S.S

Telefon abonesinin kullanmakta olduğu telefon hattının bir ucu Telekom santraline bağlıdır. Abonenin internet hizmeti alabilmesi için, öncelikle hattının bağlı bulunduğu bu Telekom santralinde uygun cihazların kurulu olması gerekmektedir. Bu cihazlar hem hızlı veri iletişimi sağlayan hem de bir filtre görevi görerek ses ile veriyi birbirinden ayıran özel cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde telefon aramaları santral üzerinden standart telefon hatlarına ulaşırken, veri de İnternet Servis Sağlayıcıların internet altyapısına taşınır.

Ödemelerinizi; Dönmez Bilişim Bilişim Mağazaları, kredi kartınız ile veya bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların; vezneleri, internet bankacılığı, otomatik ödeme talimatı, telefon ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi seçtiğiniz takdirde, başvuru sırasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve onayınıza istinaden, faturalarınız her ay kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir. 

Modeminizdeki kullanım hatasından kaynaklanan bozulmalarda, dahil olduğunuz kampanyada belirtilen modem bedeli karşılığında yeni bir modem tedarik edilecektir.