Son Model Cihazları Sizlerle Buluşturuyoruz!

Vodafone güvencesi ile en güncel cihazları en uygun ödeme seçenekleriyle sizlerle buşuşturuyoruz. Bir cihaz almak istiyorsunuz ama hangi modeli istediğinizden emin değil misiniz? Hemen şubelerimizden birine başvurun ve  uzman satış ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en doğru cihazı önersin. Esnek ödeme planları ve esnaflara özel kampanyalar ile de yenilenmenin tadını siz çıkarın.

Artık bozulan cihazlarınız için uçuk ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Ürünlerinizi hemen kaskolayın, düşürme kırılma sıvı teması ve daha bir çok konuda endişelenmeyi bırakın. 

Neden Kasko?

Telefonumuzun başına  es kaza  bir şey geldiğinde hepimizin içi cız eder. Hele ki telefonumuzu yeni aldıysak. İşte size tam da bu noktada “KASKO” çözümlerimizi sunuyoruz. Telefonunuzu alırken yapacağınız kasko bütün kullanıcı hatlarını ücretsiz karşılamaktadır.

  • Çalınma – Cihazınız çalınırsa kasko’nuzdan faydalanarak cihazınızı ücretsiz bir şekilde yenileyebilirsiniz.
  • Yüksekten düşme– Telefonunuz es kaza elinizden düştü ve ekranı kırıldı. Hiç endişelenmeyin kasko’nuz sayesinde ücretsiz değişim veya tamiratını yaptırabilirsiniz. 
  • Sıvı Teması – Telefonunuzun  üzerine bir şekilde bir şey mi döküldü veya herhangi bir sıvının içine mi düştü? Hiç endişelenmeyin sizin kaskonuz var!
  • Aklınıza ne gelirse – Müşteri hatasından kaynaklanan her türlü problem ve arızayı kasko hizmetimiz ücretsiz bir şekilde karşılamaktadır.

Neden Dönmez Bilişim?

Dönmez Bilişim mağazalarında sizlerle en yeni teknolojileri en hızlı şekilde buluşturabilmek için çabalıyoruz. Ve inanıyoruz ki müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Telefonlarımızın yanında sunduğumuz zengin aksesuar seçenekleri ile telefonunuzu dilediğiniz gibi özelleştirebilir. JBL ses sistemleriyle ile müziği doruklarda yaşayın.

  • Zengin telefon yelpazesi ile her kullanım şekline göre telefonlarımızı müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
  • Esnek ödeme seçenekleri ile telefonlarınızı faturanıza yapılandırarak faturanız ile beraber ödeyebilirsiniz.
  • Bitmeyen kampanyalar ile müşteri dostu fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
  • Zengin aksesuar seçenekleri ile telefonunuza dair aradığınız her şey Dönmez Bilişimde!
  • JBL kulaklık ve hoparlörlerle unutulmaz anlarınızı enlerde yaşayın.

S.S.S.

Sizler için faturaya temlikli cihazlarda 3 ay, 6 ay, 12 ay ve 24 ay olmak üzere 4 farklı taksitlendirme seçeneği sunuyoruz. Fiyatı 3500 TL ve altı olan cihazlar için 6 ve 12 ay, Fiyatı 3500 Tl’nin üstünde olan cihazlar için 3 ay ve esnaf kullanıcılarımız için ise 24 ay taksit seçeneği sunmaktayız.

Hayır, kasko hizmetimizi garantiye ek bir seçenek olarak sunduğumuz için. Herhangi bir şekilde cihazınızın garantisi bozulmaz. Yine aynı şekilde cihazınızda meydana gelen garanti kapsamındaki sorunları garanti üzerinden karşılayabilirsiniz

Hattınız üzerinden en fazla 3 adet telefon satın  alabilirsiniz.